AUTO.sk AUTO.sk

Snehové kráľovstvo: Kanaďan si vystrelil z policajtov autom zo snehu
zdroj: Facebook.com

Snehové kráľovstvo: Kanaďan si vystrelil z policajtov autom zo snehu

Aj keď motoristi na sneh jednostaj nadávajú, vločky a zima dokážu byť poriadna zábava. Svoje o tom vie aj Montrealská polícia. Stala sa obeťou kanadského žartu.

Kanadský žartík nedostal prívlastok "kanadský" pre nič za nič. Simon Laprise, 33 ročný muž z Montrealu, sa minulý rok pred Vianocami rozhodol využiť snehovú nádielku po svojom a miesto iglu alebo snehuliaka si zostrojil auto. 

Podľa jeho príspevkov na facebooku sa mu podaril skutočne majstrovský kúsok. Auto malo reálnu veľkosť, verné kontúry a na prvý pohľad pripomínalo ozajstné auto zasnežené bielou pokrývkou. Dokonca pridal aj ozajstný stierač, ktorý našiel ležať na zemi. Pôvodný účel žartu bol upútať pozornosť miestnych cestárov, stojaci "automobil" však padol do oka aj policajtom. 

Portál Fox9 informuje, že miestna polícia sa rozhodla pokutovať auto, pretože parkovalo v zóne, ktorá mala ostať priechodná pre odhŕňače snehu. Keď však príslušníci zistili, že auto je zo snehu, ostali prekvapením bez seba. Miesto pokuty však zanechali Simonovi pochvalnú správu: "Práve si nám zlepšil službu hahaha :)"

zdroj: Facebook.com

Napriek odušvnenej reakcií policajtov a pozitívnym ohlasom internetového publika nemalo auto dlhý život. Snežné pluhy ho zničili hneď nasledujúce ráno.

zdroj: Facebook.com
zdroj: fox9.com

Najnovšie z kategórie: Fun

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio