AUTO.sk AUTO.sk

Jeep  odhalil Wrangler modelového roku 2018
zdroj: FCA

Jeep odhalil Wrangler modelového roku 2018

Jeep priniesol mierne upravený dizajn a tucet verzií s kombináciou rôznych typov dverí, striech a čelných okien. Ani Wrangler sa neubránil dnešným trendom a dostane do výbavy moderné bezpečnostné systémy..

Všetko zásadné o Jeepe Wrangler sa dozvieme koncom mesiaca, keď absolvuje svoju premiéru na autosalóne v Los Angeles. Zatiaľ nám musia stačiť prvé fotografie, odhaľujúce vzhľad modelového roku 2018. Podľa očakávania ostali základné identifikačné prvky auta nezmenené. Tvar karosérie, typická predná maska, okrúhle predné svetlá a vystrčené blatníky robia toto auto nezameniteľným. Viditeľných zmien je menej. Smerovky vpredu majú nový tvar a ich poloha na predných blatníkoch bola mierne upravená. Malou zmenou prešiel aj predný nárazník. 

Veľký fanúšik Jeeepu si pri podrobnejšom pohľade ešte všimne nové lemy blatníkov a nové kľučky. Z oficiálnej správy Jeepu sa dozvedáme, že Wrangler má lepšiu aerodynamiku a viac nových bezpečnostných technológií. Zrejme sa tak dočkáme celého zástupu asistenčných systémov. Jeep tradične nezabudol ani na priaznivcov, obľubujúcich slobodu a vietor vo vlasoch. Pripravil pre nich tucet kombinácií s rôznymi verziami dverí, strechy a čelného okna. Na internet medzitým prenikol aj “sprievodca objednávkou“. Vyplýva z neho, že verziu Wrangler Unlimited bude poháňať vidlicový šesťvalec s objemom 3,6 l. Na oficiálne potvrdenie tejto informácie si musíme ešte pár týždňov počkať.

Jeep Wrangler
FCA

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Novinky

Pozri viac

Fun rádio