AUTO.sk AUTO.sk

Druhá séria The Grand Tour: Stan už nebude cestovať
zdroj: Facebook.com

Druhá séria The Grand Tour: Stan už nebude cestovať

Po kauze anglického moderátora a motoristického nadšenca Jeremyho Clarksona sa úspešná trojka vrátila na stránkach Amazonu s reláciou The Grand Tour. Onedlho by mala odštartovať druhá séria. Tá so sebou prinesie niekoľko zmien.

Svetoznáma trojica automobilových reportérov, ktorá zmenila bežnú žurnalistiku na šou plnú adrenalínu, plánuje v priebehu jesene návrat na monitory. Po medializovanom odchode "svätej strojice" na čele s Jeremym Clarksonom z anglickej BBC a započatí novej životnej etapy v internetovom vysielaní pod hlavičkou Amazonu Prime prichádza na rad už druhá séria úspešnej relácie The Grand Tour. Tá bude podľa dostupných informácií odlišná od tej prvej.

Úvodný diel prvej série bol odvysielaný 18. novembra 2016 a televízna šou sa stala ako celok veľmi úspešnou. Okrem toho, že v číslach sledovanosti výrazne pokorila pôvodnú reláciu Top Gear na čele s Mattom LeBlancom, podľa anglického portálu Independent sa stala najviac ilegálne sťahovanou reláciou všetkých čias. Napriek tomu, že dátum štartu druhej série nie je známy, očakáva sa, že tomu bude podobne, ako pri predošlej sérií. Prvý diel by tak mal uzrieť svetlo sveta v priebehu najbližších dvoch mesiacov.

Ešte v júli vydal Amazon teaser na druhú sériu, ktorá by mala podľa dostupných informácií obsahovať niekoľko zmien. Tou najhlavnejšou, a asi najväčším sklamaním, by malo byť, že stan sa počas najbližších dielov nebude hýbať. Je dosť pravdepodobné, že sa produkcia rozhodla pre tento krok práve kvôli enormným nákladom, ktoré sťahovanie celého štábu so sebou prináša. Ďalším z dôvodov môže byť aj zdravotný stav účinkujúcich. Podľa portálu autoblog sa Clarkson zotavuje z veľmi ťažkého zápalu pľúc a oveľa lepšie na tom nie je ani Hammond, ktorý na konci júna zošrotoval Rimac, koncept v hodnote dvoch miliónov libier. Napriek tomu, že stan ostane statický, podľa producentov o cestovanie núdza nebude. Samotní aktéri vraj navštívili ešte viac miest ako v prvej sérií a zašli až na štyri kontinenty. Dokonca vraj zavítajú aj do Chorvátska. 

zdroj: Youtube.com

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio