AUTO.sk AUTO.sk

Prečítajte si najšialenejśie zážitky z UBERu
zdroj: Pexels.com

Prečítajte si najšialenejśie zážitky z UBERu

Ľuďmi milovaný, taxikármi nenávidený. Spoločnosť UBER pomaly dobíja celý svet a jej vodičom môže byť takmer ktokoľvek. Možno aj vďaka tomu sa občas dostanete do šialených situácií.

Americkí zákazníci spoločnosti Uber sa občas dostali do poriadne šialených situácií. Zvláštne reči vodičov v snahe byť milí, konania na hranici ľudského chápania a situácie, nad ktorými sa zastavujú rozum, sú v krajine veľkej ako Amerika na dennom poriadku. Ak by ste aj vy mali podobné zážitky, napíšte nám do komentárov na našej facebookovej stránke.

Pri nastúpení sa na mňa vodič zahľadel, ovoňal ma hlbokým nádychom a s uspokojením povedal "mňam." Som si istá, že toto nie je súčasťou jazdného.
Vodič Uberu povedal, že jeho najdivokejšia jazda bola, keď si ho objednala kočka z televizie Bravo, bozkávala sa s ním a vzala ho na párty s hrudami kokainu.
zdroj: Tenor.com
Môj vodič sa ma opýtal, či sú naozaj všetci židia takí sporovliví.
Vodič nechal prejsť dve chodkyne, pozeral im na zadok a výhľad zhodnotil slovami "veľmi pekné." Potom sa pozrel na mňa v očakávaní, že sa k tomu tiež vyjadrím.
Vodič Uberu sa tváril, že je moja rodina, aby sa vyhol pokute v zóne pre taxíky. Tak ma po vystúpení objal a povedal, že ma miluje.
zdroj: Giphy.com
Na konci jazdy mi môj vodič láskyplne poďakoval za to, že nenosím podprsenku.
Môj vodič Uberu mi celú cestu rozprával o tom, ako po nociach pracuje vo swingers klube. Vraj by sme to tam mali prísť roztočiť.
Posledný večer si pustil môj vodič Uberu Don't Go Chasing Waterfalls šesťkrát po sebe.
Ja: vyzerá to na ďalší horúci deň. Vodič: Áno. Skvelá príprava na peklo.
zdroj: Giphy.com
Moja prvá jazda Uberom v Bombaji. Vodič si len tak zastavil uprostred hlavnej cesty, aby sa vyčural. Odvtedy jazda pokračovala mlčky.
Vodič: Ty sa naozaj voláš Erin? Prečo máš unisex meno? Ja: Už sme konečne tam?

Najnovšie z kategórie: Fun

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio