AUTO.sk AUTO.sk

FUN TEST: Sajfa s Truhlíkom preverili nový motor Fabie na okruhu
zdroj: Auto.sk

FUN TEST: Sajfa s Truhlíkom preverili nový motor Fabie na okruhu

Pozrite si ich rodinný výlet s vrecom zemiakov a zbesilú jazdu na Slovakiaringu s automobilovým pretekárom Martinom Kočim.

Truhlík a Sajfa sa bližšie pozreli na typické slovenské rodinné auto. V najnovšom Autoteste vyskúšali Škodu Fabiu s novým trojvalcovým jednolitrovým motorom té es í od importéra ŠKODA AUTO Slovensko. Svoj rodinný výlet začali úplne tradične. Do Fabie sa posadil otec (Truhlík), mama (Sajfa), dvaja neposlušní synovia a v kufri nemohlo chýbať vrece zemiakov. Menej tradičný bol pre rodinné auto cieľ cesty –Slovakia Ring, kde ich už čakal pretekár, Martin Koči. Pozrite si, ako zvládli jazdu na okruhu a ako sa s ňou vyrovnala Fabia s novým motorom.

FUN TEST so Sajfom a Truhlíkom - Škoda Fabia 1,0 TSI


ŠKODA FABIA je najobľúbenejším autom Slovákov. Vybavená novým trojvalcovým benzínovým motorom 1,0 TSI poskytuje svojim majiteľom rad výhod: dosahuje väčší výkon, spotrebuje menej benzínu a produkuje aj menej emisií. Tento úsporný motor poháňa aj ďalšie modely českej automobilky: ŠKODA RAPID, OCTAVIA aj nové kompaktné SUV ŠKODA KAROQ.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Fun rádio