AUTO.sk AUTO.sk

Unikli fotky demaskovaného Renaultu Mégane R.S. foto v článku
zdroj: Renault

Unikli fotky demaskovaného Renaultu Mégane R.S. foto v článku

Nový Renault Mégane R.S. neprináša príliš agresívne tvary. Od bežnej verzie sa odlišuje minimálne.

Oficiálne fotografie maskovaného Renaultu Mégane R.S. sme videli  pred nejakým časom. Prednedávnom sa objavili na internete aj počítačom generované patentové obrázky. Teraz sa na facebookovom profile Virtuel-car objavili fotografie Méganu R.S. bez maskovania.

zdroj: Facebook.com

Divíziou Renault Sport vyladený model neprináša agresívne tvary a od bežného modelu sa výrazne neodlišuje. Viac ako nabrúseným vzhľadom bude podľa všetkého vynikať jazdnými vlastnosťami. Vysoký výkon bude krotiť jeden z dvojice podvozkov. Verzia Sport bude o chlp mäkšia a určená pre tých, ktorí Mégane viac využijú v bežnej premávke. Podvozok Cup prinesie menšie pohodlie, ale lepšie schopnosti na okruhu. Do štandardnej výbavy sa zaradí systém 4Control, ktorý uľahčí zvládanie zákrut natočením všetkých štyroch kolies. Ako sme už skôr informovali, na výber bude manuálna prevodovka alebo dvojspojková automatická prevodovka EDC.

Pod kapotou sa pravdepodobne objaví rovnaký motor, ako využije Alpine A110. Benzínový štvorvalec s objemom 1,8 l by mal byť v tomto prípade vyladený na viac ako 300 k. Čokoľvek slabšie by bolo sklamaním. Nie preto, že je to málo, ale všetci očakávame, že nový Mégane R.S. výkonom prekoná dosluhujúcu verziu Mégane R.S. 275 Trophy.

Najnovšie z kategórie: Novinky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio