Auto.sk Auto.sk

Video: Žena z Číny poslala na nákup auto na diaľkové ovládanie

Strach pred nakazením koronavírusom v Číne uzatvára ľudí v domovoch, vyprázdňuje ulice a robí z miest mestá duchov. Žena, ktorá súrne potrebovala potraviny, vyriešila problém s vychádzaním po svojom. Na nákup poslala autíčko.

Situácia s celosvetovou nákazou je strašná. Najhoršia je však, samozrejme, v Číne. Video pochádza od ženy z mesta Jinan v provincií Šan-tung. Tá sa nachádza len 850 kilometrov od epicentra nákazy Wu-chan. Vírus predstavuje veľké riziko aj v tomto meste a väčšina preto ostáva doma. Problémy s potravinovou zásobou však treba nejako riešiť. V tomto prípade žena profitovala z toho, že je vášnivá zberateľka RC modelov.

Na svoje autíčko pripevnila vlečku, dve kamery a vyslala ho na nákup do potravín osamote. Tie sú od jej domu vzdialené 400 metrov, takže žena musela celú cestu sledovať iba prostredníctvom kamier. V potravinách komunikovala s obchodníkom prostredníctvom reproduktorov. Vďaka tomuto tragikomickému videu môžeme vidieť skutočné dopady koronavírusu v najviac postihnutých oblastiach. Prázdne ulice, prázdne cesty, neexistujúci spoločenský život.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Fun rádio