AUTO.sk AUTO.sk

Šialenstvo! Žena natankovala do igelitovej tašky
zdroj: Twitter.com

Šialenstvo! Žena natankovala do igelitovej tašky

Nová dimenzia ľudskej hlúposti bola zachytená na video. Iste, mlieko v sáčku je detstvo. Benzín v igelitke je však hazardovanie so životom. Pozrite sa na ďalšiu adeptku Darwinovej ceny.

Potrebovala benzín do zásoby, načerpala ho do igelitky. Žena z USA sa na internete naozaj vyznamenala, keď riskovala život a zdravie tým, že tankovala benzín do bežnej tašky zo supermarketu. Absurdných motoristických videí je plný internet. Videli sme ženu, ktorá tankuje Teslu, istí vodiči sa snažili nafúkať pneumatiky nabíjacou hlavicou pre elektromobily, ďalšia šoférka si vystriekala interiér vodou a iná zase vysávala nesprávny typ paliva z nádrže vysávač. Podľa nás je to však nič oproti tejto Američanke. 

zdroj: Twitter.com

Video na Twitteri zverejnila stránka Tesla Owners Online. Ide o celkom vtipnú náhodu, keďže práve oni nemusia tankovať vôbec. Ženu si všimli popri jazde okolo čerpacej stanice a v momente sa rozhodli zapnúť kameru. Žene dôsledok jej konania očividne nedochádzal. Neodradil ju ani zápach benzínu, ktorý sa prirodzene šíri veľmi rýchlo. Po dotankovaní do igelitky sa ju rozhodla zviazať a naložiť do auta. Vtedy si však všimla, že igelitová taška je pravdepodobne deravá, a že jej benzín oblial celé nohy. To však pre ženu nebol problém. Ako by sa nechumelilo, jednoducho zobrala ďalšiu tašku a vložila jednu do druhej. Dvojitá vrstva igelitu iste zabráni výbuchu.

Ľudia sú naozaj zvláštne tvory. Netreba ani takéto video k tomu, aby sme pochybovali o spôsobilosti niektorých vodičov na cestách. V prípade tejto ženy však dostávame pocit, že IQ testy by mali byť súčasťou skúšok rovnako ako škola šmyku.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Fun

Pozri viac

Fun rádio