AUTO.sk AUTO.sk

Toto ste ešte nevideli: Osy ovládli opustené auto.  Zábery sú hororové
zdroj: Youtube.com

Toto ste ešte nevideli: Osy ovládli opustené auto. Zábery sú hororové

Ak si necháte dlhšie odparkované auto v prírode, môžete počítať s nejakou lasicou alebo potkanom v motore. Ale osy? Hmyz na tomto videu ovládol doslova celé auto. No čo. Nasadli by ste?

Mravce alebo pavúky... Každý z nás ich už niekedy mal v aute. Raz sa nám dokonca podarilo nájsť mačku, ktorá sa išla vyhrievať do priestoru motora. Ale aby osy zo zaparkovaného auta urobili doslova hniezdo s kolesami, to sme ešte nevideli. Americký včelár a deratizér Jude na svojom YouTubovom kanáli ukazuje zábery, ktoré nemajú obdobu. Do Chevroletu zaparkovaného na trávniku sa nasťahovali tisíce ôs, ktoré si porobili hniezda vo ventilácií, na sedadlách, pod sedadlami a dokonca aj na strope.

Jude bol zavolaný na deratizáciu tohto vozidla. Či sa mu podarila, sme sa nedozvedeli. Spolu s kolegom pristúpili v špeciálnych odevoch k autu a snažili sa vyduriť nemilé obyvateľstvo. Podráždené osy v momente začali útok. Video zachytáva hrôzostrašne vyzerajúcu figurínu, ktorú osy doslova vezmú útokom. Samotný Jude ostáva fascinovaný mohuntosťou hniezda. Asi v tretej minúte videa otvára zadné dvere a vysvetľuje, že všetka tekutina, ktorá sa na dverách leskne, je osí jed. "Toho jedu je tu toľko, že jeho pach cítiť vo vzduchu," dodáva včelár z južnej Luisiany.

zdroj: Youtube.com

Videá ohavných stvorení sú dokopy tri. Nájdete ich na kanáli Stinger Creations. Musíme úprimne zhodnotiť, že nám prišlo zle už počas prvej minúty. Je fascinujúce vidieť, ako príroda pracuje. I keď v tomto prípade by ste ju asi najradšej zhodili z útesu alebo spálili.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Fun

Pozri viac

Fun rádio