AUTO.sk AUTO.sk

Pomoc na diaľnici: Táto služba  vám môže zachrániť život
zdroj: NDS

Pomoc na diaľnici: Táto služba vám môže zachrániť život

Defekt na diaľnici alebo nedostatok paliva. Aj s týmito problémami vám dokáže pomôcť NDS, ktorá pre vodičov prevádzkuje doplnkovú službu, o ktorej vie málokto. Dokáže vám zdarma pomôcť a možno aj zachrániť život.

Akákoľvek porucha na diaľnici je nielen veľmi nepríjemnou záležitosťou, ale často aj bojom o život. Odstavenie auta na krajnici je iba prvým krokom k vyriešeniu problému. V prípade skutočne hustej dopravy je niekedy náročné aj vystupovanie z auta. Predovšetkým na úseku Bratislava- Trnava platí nepísané pravidlo, že po odstavení auta treba ísť od neho čo najďalej. Nedostatok odstavných miest v spojení s neustálym používaním telefónu a nepozornosťou sú ideálne ingrediencie na smrteľnú nehodu. NDS už roky ponúka službu, ktorá vám v kritických situáciách poradí a pomôže.

Diaľničná patrola je hliadka, ktorú na našich cestách môžete vidieť relatívne často. Málokto však vie, čo je ich povinnosťou a poslaním. Ich úloha spočíva v súčinnosti pri takmer každom motoristickom probléme. Ak sa vám počas jazdy minie palivo alebo dostanete defekt, určite nemajte strach zavolať si pomoc. Pre vašu bezpečnosť, ale aj bezpečnosť ostatných vodičov je vždy lepšie, keď je miesto problému označené čo najviditeľnejšie. To však nie je všetko.

Vďaka plne vybaveným hliadkovacím automobilom dokážu aj pomôcť. Napríklad pri poruche auta, výmene defektu alebo ak ste to podcenili s tankovaním. Táto bezplatná služba je dostupná na telefónnom čísle 0800 100 007 alebo v mobilnej aplikácií Pomoc na diaľnici.

zdroj: Youtube.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Život vodiča

Pozri viac

Fun rádio