AUTO.sk AUTO.sk

Škoda na autosalóne: Ukáže nový Kamiq a Scalu, odvezie vás do Incheby
zdroj: Škoda

Škoda na autosalóne: Ukáže nový Kamiq a Scalu, odvezie vás do Incheby

Automobilka Škoda je u Slovákov stále najobľúbenejšia. Na autosalóne v Bratislave ukáže až 10 svojich áut. V hokejovej expozícií predvedie aj nový Kamiq.

Hokejové majstrovstá sveta v Bratislave a Košiciach sa blížia nezadržateľným tempom. Škoda ako hlavný sponzor hokeja už 27 rokov neskrýva hrdosť na skutočnosť, že sa tento šport spája práve s ich značkou. Na autosalóne v Bratislave uvidíme jej modely v hokejovo ladenej expozícií. Na "hokejovom klzisku" Škody dokonca okrem áut uvidíte aj originálnu trofej šampionátu IIHF.

Škoda Kamiq
Škoda Kamiq. Zdroj: Škoda

Z Mladej Boleslavi tento rok do Incheby zavíta celkovo 10 modelov. Tešiť sa môžeme na športovo ladené modely Kodiaq RS a Octavia RS, no chýbať nebude ani Fabia vo viacerých verziách. Uvidíme aj očakávanú Škodu Scala a premiéru kompaktného crossoveru Kamiq. Zatiaľ, čo Scalu už poznáme a poznáme aj jej cenu, Kamiq je absolútnou novinkou. Bol predstavený iba minulý mesiac na autosalóne v Ženeve. Môžeme preto povedať, že Slováci budú jednými z prvých, ktorí si ho budú môcť vychutnať na vlastné oči.

Škoda Scala
Škoda Scala. Zdroj: Škoda

Pri obľúbených autách a hokejovom zážitku to však nekončí. Od 1. do 5. mája bude Škoda ponúkať Autosalón Expres. Táto služba vás v novej Škode Scala odvezie až pred dvere autosalónu v Inchebe. Ak budete mať šťastie a podarí sa vám nastúpiť, automobilka za vás zatiahne aj vstupenku. Každý deň v čase od 9 do 18 hodiny budú vozidlá najnovšieho vyrábaného modelu Scala jazdiť zo zastávok na námestí SNP, pred Hlavnou stanicou a pred hotelom Park Inn.

Najnovšie z kategórie: Správy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio