AUTO.sk AUTO.sk

Škoda Octavia s balíkom Dynamic Plus sa má vzhľadom priblížiť modelu RS
zdroj: Škoda

Škoda Octavia s balíkom Dynamic Plus sa má vzhľadom priblížiť modelu RS

Nový balík dáva Octavii športovejší štýl, väčší výkon však nečakajte. Dynamic Plus totiž prináša len nové prvky dizajnu.

Modely Škoda Octavia a Octavia kombi dostanú nový príplatkový balík výbavy Dynamic Plus. Ako už názov balíku naznačuje, Škoda chce Octaviu posunúť bližšie k športovým modelom, aspoň pokiaľ hovoríme o vzhľade. Nové čierne prvky majú navodiť dojem Octavie RS, tento dojem sa vytratí hneď po zatlačení na plynový pedál. Balík Dynamic Plus je totiž výlučne o úprave vzhľadu exteriéru a interiéru a kombinovať sa dá s väčšinou motorizácií. 

V rámci balíka dostane Octavia čierne zrkadlá, čierny rámik masky chladiča, zatmavené sklá a predný spojler s čiernym lemovaním. Čierna sa dostala aj na niektoré prvky vzadu, konkrétne na zadný difúzor a v prípade liftbacku aj na čierny spojler na veku batožinového priestoru. Čierne lakovanie sa dostalo aj na 17-palcové kolesá Trius. Kombinácia čiernej a striebornej je použitá na 17-palcových kolesách Hawk a 18-palcových kolesách Vega. V interiéri dostane Octavia s balíkom Dynamic Plus čierny strop, športové sedadlá, hliníkové pedále a multifunkčný športový volant.

Najnovšie z kategórie: Novinky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio