AUTO.sk AUTO.sk

Máte problem s parkovaním? Táto vychytávka ho vyrieši

Zaparkujete auto doma v garáži o trochu ďalej a už sa neviete okolo neho hýbať. Táto vychytávka zariadi, aby ste vždy zaparkovali dobre.

Nie je vždy ľahké zaparkovať dobre. Špeciálne doma musíme v garáži parkovať takmer na milimeter presne, inak je v ohrození napríklad polička s lyžami alebo vedro na podlahu. Ak sa nám aj podarí nič z toho nezničiť, musíme zastaviť tak, aby sme vedeli vystúpiť a chodiť okolo auta. V stiesnených podmienkach to môže byť extrémne náročné a azda nikto nedokáže každýkrát zaparkovať presne. Niekoľkonásobné preparkovávanie potom dokáže akurát tak pokaziť deň.

Spoločnosť Highland vytvorila jednoduchú vychytávku, s ktorou tento problém zažehnáte už navždy. Ak ste boli doteraz zvyknutí na malé výčnelky na parkoviskách nákupných stredísk, podobná drobnosť vyrieši problém aj u vás doma. Pre parkovaciu podložku Park Right Mat si stačí vymerať to správne miesto a prilepiť ju o zem samolepiacou plochou.

Park Right Mat má dva výčnelky rôznej veľkosti. Ak prejdete prvým, budete cítiť malé nadskočenie, ktoré vám naznačí, že nasledujúcu prekážku sa už nemáte snažiť prejsť. Vy tak zastavíte úplne presne podľa presdstáv za minimum času. Ďalšou výhodou je, že pri rovných plochách nemusíte zaťahovať ručnú brzdu. Môžete ju dostať na Amazone za cenu približne 20 dolárov.

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio