AUTO.sk AUTO.sk

Získať Model Y od Tesly úplne zadarmo? Je to možné
zdroj: Tesla

Získať Model Y od Tesly úplne zadarmo? Je to možné

Špeciálny vernostný program Tesla ukončila vo februári. Mesiac na to však prichádza s novým. Môžete v ňom vyhrať Model Y alebo dokonca Roadster.

Doporučte Teslu svojmu priateľovi, môžete vyhrať auto. Približne takto by mohol znieť slogan nového marketingového programu americkej značky. Iba minulý mesiac zrušila akciu pre priaznivcov kvôli vysokým nákladom. Po ani nie 8 týždňoch čakania však prichádza s novým programom. Ten nebude až taký lukratívny, no ponúkne možnosť hrať o auto.

Spoločnosť informuje, že každý, kto odporučí svojmu priateľovi kúpu Tesly, dostane pre seba a pre priateľa nabíjaciu kartu na 1000 míľ zdarma. Okrem toho je zaradený do žrebovania o novučičký Model Y a superrýchly Roadster. O prvý sa hrá každý mesiac a o druhý každý štvrťrok. Čím viac priateľov odporučíte, tým máte vyššiu šancu na víťazstvo. Táto príležitosť znie úžasne. Ešte lepšou správou je, že americká spoločnosť ponúka túto možnosť aj na európskom trhu. Prvé losovanie o auto príde už 1. júla.

"Náš prvý program bol úspešný, no aj veľmi nákladný," odznieva v správe automobilky. "Program sme reštrukturalizovali, aby sme ušetrili peniaze, no zároveň ponúkli zákazníkom atraktívne výhody."

zdroj: Twitter.com

Napriek tomu, že nový odporúčací program je strohejší, stále poskytuje dostatok odmien. V minulosti patrilo medzi výhry okrem áut napríklad aj vynesenie vašej fotky do vesmíru. Tankovanie zdarma nebolo na 1000 míľ, ale na 6 mesiacov. Veľkou výhodou aktuálnej súťaže je, že človek, ktorý už vyhrá auto, nemôže vyhrať znova. Ak sa vám teda nepodarí vyhrať v prvých mesiacoch, v tých nasledujúcich máte vyššiu šancu. Minimálne o jedného súťažiaceho.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Správy

Pozri viac

Fun rádio