AUTO.sk AUTO.sk

Čitateľ odfotil Atecu Cupra a nový Seat Tarraco, mieria na autosalón do Nitry
zdroj:

Čitateľ odfotil Atecu Cupra a nový Seat Tarraco, mieria na autosalón do Nitry

Ateca Cupra a Seat Tarraco, ktoré sa predvedú na autosalóne v Nitre, sú už na Slovensku. V Galante ich odfotil jeden z našich čitateľov.

Autosalón Nitra je tesne pred zahájením a už sa objavujú viac či menej zaručené informácie o novinkách, ktoré budú na ňom vystavené (zajtra prinesieme článok s prehľadom naj modelov na autosalóne). Zahviezdiť sa tento rok podarí Seatu a jeho novej dcérskej značke Cupra. Priamo z Paríža sem totiž dovezie nadupaný model Cupra Ateca, ktorý si svetovú premiéru odkrútil už skôr na marcovom autosalóne v Ženeve. Nové 300 "koňové" SUV bude rozhodne jednou z najväčších hviezd autosalónu. Síce nejde o vozidlo, ktoré by malo potenciál trhať rekordy predajnosti, ale určite zaujme.

Športová Ateca rozhodne nebude jediný model španielskeho výrobcu, ktorý bude na seba strhávať pozornosť. Horúcejšou novinkou je Seat Tarraco. Sedemmiestne SUV sme spoznali len pred pár týždňami a základné informácie o ňom nájdete v odkaze na konci článku. Dnes nám od čitateľa Emila z Galanty prišli do redakcie fotografie, ktoré potvrdzujú, že Tarraco aj Cupra sú už na Slovensku. Podľa vlastných slov ich odfotil dnes okolo 13-tej hodine v dílerstve Autoprofit v Galante. Fotografie veľa neodhaľujú, ale aspoň vieme, že vystavovaná Cupra Ateca je v bielej farbe a rozmernejšie rodinné Tarraco v tmavej.

Najnovšie z kategórie: Novinky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio