AUTO.sk AUTO.sk

24-ročný Slovák išiel v meste takmer 200 km/h
zdroj: Facebook.com

24-ročný Slovák išiel v meste takmer 200 km/h

Nad niektorými vodičmi ostáva rozum stáť. Nerozvážny mladík riskoval predvčerom nielen svoj život, ale aj životy ostatných. Policajti mu namerali takmer 200 km/h.

Polícia iba včera informovala hneď o dvoch extrémnych prekročeniach rýchlosti, ktoré zachytili radary. Behom jednej hodiny namerali 25-ročnému mladíkovi rýchlosť 214 km/h na okresnej ceste. Hneď vzápätí však cvakla rýchlostná kamera o rok mladšieho vodiča, ktorý v obci uháňal 198 km/h!

V jednej z obcí medzi Novákmi a Prievidzou šoféroval mladý vodič svoj Volkswagen obcou na úseku, kde je maximálna povolená rýchlosť 90 km/h. Limit teda prekročil o 108 kilometrov, a to už nie je malý priestupok. Čo teraz bude s vodičmi, polícia nepovedala. Isté však je, že trest bude krutý.

Pokiaľ sa policajnej hliadke podarilo nebezpečných vodičov zastaviť priamo "pri čine," môžu dostať pokutu do 800 eur a odobratie vodičského preukazu až na tri roky. Ak pri treste uplatnia objektívnu zodpovednosť, obaja mladíci môžu pokojne odísť aj s pokutou iba 532 eur.

zdroj: Facebook.com

Najnovšie z kategórie: Správy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio