AUTO.sk AUTO.sk

Zháňate kráľovské auto? RS6 princa Harryho môže byť vaše
zdroj: AutoTrader

Zháňate kráľovské auto? RS6 princa Harryho môže byť vaše

Audi RS6 je poriadna pecka sama o sebe. Predstavte si ale, že v tých prepychových sedadlách sedel pred vami samotný princ. Tento pocit si môžete dopriať, ak máte hrubú peňaženku.

Audi RS6 v šedej farbe nie je úplne obyčajná. I keď by ste si mohli myslieť, že kráľovská rodina bude jazdiť výlučne v domácich autách, nie je tomu tak. Princ Harry z Veľkej Británie si toto auto zaobstaral iba minulý rok pred svadbou s americkou herečkou Meghan Markle. Veľa na ňom preto nenajazdil. Na portáli AutoTrader sa tak objavil takmer nový skvost, ktorý prevážal kráľovské zadky.

Auto, ktoré má najazdených menej ako 7500 km a príplatkovú výbavu za tisíce. Nenájdeme tu síce nič, čo by nebolo bežne možné objednať pri kúpe Audi, no na druhej strane takmer všetko, čo sa objednať dá. 

Okrem silného štvorlitrového osemvalca s dvomi turbami a výkonom 445 kW tak v aute dostanete aj panoramickú strechu, tmavené sklá, odblokovanie obmedzovača rýchlosti a mnoho ďalšej výbavy. Celá táto zábavka vás vyjde iba na približne 80 tisíc eur. Nie je to málo peňazí. Nové Audi RS6 však stojí pokojne aj nad sto tisíc. Ak sa vám teda podarí prihlásiť auto s opačným riadením na Slovensku, máte kráľovský tryskáč za "ľudovú" cenu.

Harryho Audi RS6 (5 obrázkov v galérii)

Najnovšie z kategórie: Správy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio