AUTO.sk AUTO.sk

Z tohto videa mrazí: Vodič zrazil motorkára. Ten takmer odletel pod kamión

Za jediný deň sa na cestách vyskytnú tisícky nebezpečných situácií. Znova sa narodiť dvakrát si však vyžaduje poriadnu dávku šťastia.

O Austrálií sa hovorí, že vás tam chce všetko zabiť. Jedovaté pavúky, agresívne krokodíly, nebezečné rastliny. Nebezpečná jazda síce nie je výlučnou výsadou tohto kontinentu, no video, ktoré sme pre vás našli, vám vyrazí dych.

Nepozornosť na križovatke v meste Perth takmer stála motorkára na videu život. A nie raz, rovno dvakrát! Na celom videu je najsmutnejšie, že ani raz nešlo o jeho vinu. Záznam z palubnej kamery zachytáva spomínaného motorkára, ako dáva prednosť v jazde vozidlu na hlavnej ceste. On sám sa pritom pripájal z vedľajšej. 

Po vojdení do križovatky si pravdepodobne všimol približujúci sa kamión, a tak začal brzdiť, aby ho pustil. To si však nevšimol vodič kamerujúceho vozidla, ktorý asi tiež sledoval kamión na hlavnej ceste. Nevidel brzdenie a do motorkára narazil. Tlačil ho ďalej až kým motorkár nestratil rovnováhu a nepadol z motorky. Iba šťastie zariadilo, že sa vodič kamiónu stihol na poslednú chvíľu vyhnúť zrážke s motorkárom. Ten by kolíziu inak iste neprežil.

Motorkári prezývaní darcami orgánov rozdeľujú skupinu vodičov na dva tábory. Prajníkov a absolútnych odporcov. Nech však patríme ku ktorejkoľvek, pozor na ceste treba dávať vždy.

Najnovšie z kategórie: Fun

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio