AUTO.sk AUTO.sk

Šialený pokus: Rus obul auto do topánok. Takto jazdí

Ruskí youtuberi sú samostatnou kategóriou zábavy na internete. V krajine, kde nič nie je možné, je vlastne možné úplne všetko.

Ako spoznáš správneho Rusa? Nosí teplákovú súpravu a topánky tej známej značky s tromi prúžkami. Asi nikto nevie, ako sa vlastne dostala táto odevná firma do ruských sŕdc, no správny slav squat si v inom oblečení ani nevieme predstaviť. Ruskému youtuberovi Garage54 sa podarilo spraviť tým pádom asi najruskejšie auto na svete. Zobral svoju staručkú Ladu a obul jej športové ľudské topánky. Ako toto auto jazdí? Asi by ste si to nechceli vyskúšať.

Počas samotnej jazdy sa staručkej lade asi najmenej páčili päty topánok. Tie jej dali zabrať a poriadne vytriasli aj známeho youtubera. Ako to už dnes býva zvykom, netreba byť v pohodlí, stačí zanechať dojem. Nech už by ste v takomto aute vyzerali akokoľvek, určite nejaký zanecháte. Veď baby predsa letia na značkovú obuv. A vašej atraktivite by pridal aj fakt, že na jedno koleso ste obuli až štyri páry topánok. Len si to predstavte. Máte chuť zmeniť štýl, vyzujete si topánky a nazujete iné kdekoľvek ste.

Videá tohto Rusa sú populárne vďaka jeho šialeným nápadom. Asi najikonickejšiu Ladu všetkých čias obul do betónových pneumatík a brzdil drevenými doštičkami.

zdroj: Youtube.com

Najnovšie z kategórie: Fun

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio