AUTO.sk AUTO.sk

Chcete parkovať v obývačke? Pripravte si milióny
zdroj: Hamilton Scotts

Chcete parkovať v obývačke? Pripravte si milióny

Parkovať auto vo svojej luxusnej obývačke môže naozaj len horných desať percent. V Singapure postavili budovu, ktorá vám poskytne kompletný servis.

Pre milionára nie je nič lepšie, ako si vychutnať svoju rannú kávu v obývačke v oblakoch s výhľadom na nádhernú scenériu mesta a svoje krásne auto. Ak ste vždy snívali o tom, že budete bývať spolu so svojim autom ako Daniel zo série filmov Taxi, nie je to až také zložité. Singapurské luxusné riešenie však poskytuje oveľa viac ako iba garážovú bránu vedúcu do obývačky.

Hamilton Scotts je bytový dom v Singapure, ktorý postavili v roku 2012. Singapur je aktuálne desiatym najbohatším mestom sveta, a podľa toho sa musí aj správať. Bohatá klientela jednoducho vyžaduje nadštandardný servis. V Hamilton Scotts sa nachádza 30 poschodí a 56 bytov plných absolútneho luxusu. 

Nás, milovníkov áut, však zaujala predovšetkým garáž, ktorou je "panelák" vybavený. Zaparkované auto máte totiž pred očami bez ohľadu na to, či parkujete na prízemí alebo na najvyššom poschodí. Po príchode do rezidencie vám stačí iba zaparkovať auto na špeciálnej plošine, autorizovať sa a systém výťahov a pohyblivých plošín vám auto vyvezie až do vašej obývačky. Priestor pre autá a samotný obývací priestor je oddelený sklom, no nie je nič lepšie, ako kochať sa vašim miláčikom aj vtedy, keď v ňom nesedíte. Keď si auto želáte mať pripravené, opäť iba navolíte na kontolnom paneli svoju požiadavku a systém vám ho z miesta zoberie presne tak, ako pohyblivá plošina v automate na sýtené nápoje.

Parkovať v tomto dome navyše nie je len efektné, ale aj ekonomické. Vďaka tomu, že bude vaše auto tak vysoko, nemusíte sa báť zlodejov. Ušetríte tak na poistení proti odcudzeniu. Pokiaľ samozrejme máte na cenu tohto bytu, taký detail si na rozpočte ani nevšimnete. Cenou sa totiž nedostanete pod 6,6 miliónov eur.

zdroj: Youtube.com

Najnovšie z kategórie: Fun

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio