AUTO.sk AUTO.sk

AKTUALIZOVANÉ: Správy o konci šou sú zatiaľ novinárskou kačicou
zdroj: Amazon

AKTUALIZOVANÉ: Správy o konci šou sú zatiaľ novinárskou kačicou

Správy o konci slávnej The Grand Tour sú špekulácie. Pokračovanie šou zatiaľ nie je potvrdené, ani vyvrátené.

Známa relácia The Grand Tour sa už dva roky drží na poste vlajkovej lode internetovej streamingovej služby Amazon Prime. Podľa denníka Independent sa dokonca hneď po odvysielaní prvých dielov stala najviac nelegálne sťahovanou reláciou histórie. Anglický denník Daily Mail uverejnil v nedeľu správu o tom, že štvrtá séria šou nebude. Podľa informácií denníka bol hlavným argumetom, že Amazon umelcom ani štábu doteraz neponúkol zmluvu na štvrtú sériu. Portál Carscoops hneď na to uverejnil článok, ktorý označil správu Daily Mail za novinársku kačicu. Aktualizujeme preto náš pôvodný článok.

PÔVODNÝ ČLÁNOK:

Natáčanie tretej série je momentálne v plnom prúde a malo by končiť uprostred leta tohto roka. Je nejasné, čo sa bude diať s celým štábom po poslednej klapke. Podľa DM momentálne nič nenasvedčuje tomu, že by Amazon nad
štvrtou sériou vôbec uvažoval. Nikto z realizačného štábu novú zmluvu nedostal. Andy Wilman, producent relácie, takisto ostáva vo svojich vyjadreniach opatrný. Na otázky odpovedal len, že sa momentálne sústredia na dotočenie tretej série.

Budúcnosť ikonického tria vo formácií Clarkson, May, Hammond je takisto ohrozená. Podľa dostupných správ dostal Clarkson príležitosť moderovať anglickú verziu známej šou Milionár, ktorou na Slovensku sprevádzal moderátor
Martin Nikodým. "Robím jeden týždeň milionára. Potom pokračujem v tretej sérií The Grand Tour. Čo bude nasledovať, nad tým sa budem zamýšľať až potom," povedal Clarkson na margo svojej budúcnosti, ale i budúcnosti trojice. O plánoch Hammonda a Maya momentálne nie sú dostupné informácie.

AKTUALIZÁCIA:

Americkému portálu Carscoops sa podarilo vypátrať, ako sa veci skutočne majú. Ide vraj o novinársku kačicu, ktorá je síce podložená na faktoch, ale ide o prekrútenie skutočností. Faktom vážne ostáva, že Amazon zmluvu ohľadom štvrtej série nikomu zo štábu neponúkol. Produkcia tretej série sa vraj ešte ani nerozbehla, a tak je vraj priskoro premýšľať o nasledujúcej sérií. Amazon sa k tejto polemike nevyjadril.

Pravdepodobne išlo o bulvárny ťah na zvýšenie čítanosti. Jeremy Clarkson na svoje vyjadrenia nenechal dlho čakať a celý článok považuje za kopu hnoja. Apleuje na ľudí, aby neverili všetkému, čo sa v Daily Mail píše.

zdroj: Twitter.com

Clarkson sa rozhodol dať pocítiť editorovi Daily Mail, aké to je, keď sa rozširujú nepodložené informácie. Na svojom Twitteri zverejnil správu, v ktorej vyjadruje ľútosť nad tým, že Geordie vo svojej funkcií hlavy novín končí.

zdroj: Twitter.com

Iba pár minút na to však zverejnil príspevok, v ktorom svoju predošlú ľútosť vysvetlľuje. V skutočnosti Geordie vo funkcií editora nekončí a Clarksonov príspevok bol čisté klamstvo. S dávkou irónie sa editorovi ospravedlňuje. "Prepáč Geordie. Možno som zverejnil niečo, čo je kopa hnoja. To nahnevá, čo?", tvrdí Clarkson.

zdroj: Twitter.com

Najnovšie z kategórie: Správy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio